KONST / Litografier / Färglitografi 8862085
nr 886 2085
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , Karl Höglund (f. 1940), Stockholm, EA (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 57x86
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:19:31
7/4 08:09:01
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund